Bitcoin 2019 Yıl Sonu Tahmini

Gündemi çok fazla meşgul eden Bitcoin 2019 yıl sonu tahmini konusunda beklentilerimizi sizlere aktaracağız.

Bitcoin 2019 Yıl Sonu Tahmini

Bitcoin 2019 Fiyat Analizi

İlk olarak doğru bir şekilde fiyat analizini gerçekleştirmek gerekiyor. Bu sene içerisinde %100 ‘den fazla kazandıran Bitcoin için çoğu çevrelerde rekor tazeleyecek mi sorusu hakim.

Bugün itibari ile 9 bin dolar bandını aşan Bitcoin için yıl sonunda kimileri için sürpriz kimileri için beklenti olabilecek tahminler yapacağız.

Ocak ayından bugüne kadar Bitcoin ‘de yaşanan artışların ayın 1-5 ‘i arasında gerçekleştiğini görüyoruz. Haziran ayında ise bu yaşanmamış ve durum biraz şaşırtmıştı. Ancak son birkaç gündür gerçekleşen artış ile bu sefer bunun ayın ortalarına sarktığını görmüş olduk.

Bitcoin 2019 Sonunda Ne Kadar Olacak

Öncelikle tahminleri belirlediğimiz günlerdeki duruma göre yaptığımızı söyleyelim. Teknik analiz detaylarına çok fazla girip kafa karıştırmadan açık ve net görüşümüzü aktaracağız.

Kripto paraların kendi içinde yaşadıkları sorunlar geleceklerine önemli bir yön veriyor. Özellikle bölünmelerin yaşanması biraz sıkıntı yaratsa da totalde bu durum Bitcoin ‘e yarıyor.

Bitcoin ‘in 20 bin dolar seviyelerinden 3 bin dolara kadar düşmesi bitti, bitiyor söylentilerini yaymıştı.

Kripto paralar içerisinde tek bitmeyecek olan Bitcoin ‘dir. Altcoin ‘ler için uzun vadede tahminlerimiz çok daha farklı bu nedenle de şu anda yatırım konusunda tek yönelinilmesi gereken Bitcoin olacaktır.

Bitcoin ölçeğinde beklentilerimiz 2019 yılı sonunda 30 bin dolar ile 50 bin dolar arasında olmasıdır. Özellikle değeri yükseldikçe yükseliş trendi daha yavaş gerçekleşeceğinden 100 bin hedefini 2020 içerisinde gerçekleştireceğini düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir