Stellar Yatırım Önerileri – Stellar Analiz Değerlendirme

Stellar özellikle diğer coinler düşerken çok fazla etkilenmeden yükselmeye devam eden coinlerden biri olarak bir çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı.

Stellar Yatırım

Stellar ile ilgili kuruluşu, geleceği ile ilgili bir takım görüşlerimizi Stellar Nedir – Stellar Hakkında Herşey yazımızda paylaşmıştık. Bu sefer Stellar yatırım değerlendirmesinde bulunacağız.

Stellar Yatırımı Yapmak Doğru Mu

Stellar daha önce de vurguladığımız gibi Ripple ile benzer bir hedefe, ağa sahip. Öngörü olarak belirtmek gerekirse geleceği ciddi anlamda olan coinlerden biri olarak ortaya çıkıyor.

Finansal sistemlere büyük kolaylıklar getirecek kripto paraların kullanımı gerçekleşirse bu Bitcoin ve diğer coinler yerine daha çok Ripple ve Stellar gibi sektörü hedefleyenler aracılığı ile gerçekleşecektir. Çünkü hem Stellar hem Ripple bir coinden fazlası olarak bir ödeme protokolü (ağı) olarak sistemlerdir.

Mining işlemi olmayan bu iki coinde para transfer işlemleri ne olursa olsun maksimum 4-5 saniye içerisinde tamamlanmaktadır. İstenildiği kadar yüklü yada çok fazla işlemde olsa bu aynı bankaların havale sistemi gibi her zaman stabil çalışacaktır.

Bankaların denli büyük paralarla işlem yaptığını berlirtmemize ekstra gerek yok. Milyar dolarların döndüğü sektöre büyük kolaylık sağlayacak bu coinler, bu yönden bakıldığında aynı Ripple değerlendirmemiz de yaptığımız gibi Stellar içinde gelecekte çok daha yaygın olmasını ön görüyoruz.

Stellar IBM Desteği

Stellar, bilgisayar dünyasının en büyük şirketlerinden IBM desteğini alması ile ciddi bir ivme kazanmıştı.

Bu sene içerisinde farklı anlaşmaları da alması beklenen Stellar ‘ın fiyatı konusunda da ivmelenme olacaktır.

Stellar Fiyatı Ne Kadar Olur

Stellar ‘ın fiyatının Ripple ‘ı takip etmesi çok muhtemeldir. Birbiriyle gelecekte yarışması beklenen coinlerin her anlamda birbirlerinin rakibi olabileceği belirtilmektedir.

Fiyatının geçme konusunda geleceğini tahmin etmek biraz zor olabilir ancak Ripple ‘ın eski kurucusunun oradan ayrılarak Stellar ‘ı kurduğu gerçeğini de ön plana çıkarırsak Stellar ‘ın çok daha iyi yerlere gelebilmesi olasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir